راهنمای خرید اجاق گاز صفحه ای برای آشپزخانه

دسته بندی ها :
راهنمای خرید اجاق گاز صفحه ای برای آشپزخانه

راهنمای خرید اجاق گاز صفحه ای برای آشپزخانه

 

اجاق گاز صفحه ای توکار

اجاق رو میزی

کلیدی ترین بخش هر خانه‌

آشپزخانه کلیدی ترین بخش هر خانه‌ای شناخته می‌شود، تا جایی که مهمترین بخش ویژه خانه را به دوش می‌کشد. آشپزخانه‌های امروزی نسبت به گذشته کوچکتروبا تجهیزات بیشتر شده‌اند .

استفاده از اجاق گازهای صفحه‌ای بسیار رواج یافته است که با توجه به سبک بودن و زیبایی بیشتر استفاده می شود. اجاق گاز صفحه‌ای استاندارد می تواند علاوه بر اشغال حداقل فضایی که داراست ، باید باعث زیبایی آشپزخانه و غیر ه … بیشترشود. ازین رو، نیاز است قبل از خرید محصول مورد نظر،بررسی های لازم انجام شود.

اگر قصد دارید یک اجاق گارز صفحه ای خریداری کنید ادامه مطلب را بخوانید تا بیشتر آشنا شوید.

 

اشکال اجاق گازهای صفحه ای خرید اجاق گاز

شکل اجاق گازهای صفحه ای سایز و رنگ گزینه‌ای است که باید مورد توجه قرار گیرد. اجاق گازهای صفحه‌ای در اشکال و اندازه های متفاوتی و رنگ های متفاوتی تولید می شود. از مدل‌های مربع مستطیلی گرفته تا دایره‌ای و ، برای سلیقه های متفاوت و، مورد استفاده قرار گیرند. پس در انتخاب اجاق گاز صفحه ای دقت لازم را به خرج دهید تا سایز و رنگ مناسب انتخاب کنید و متناسب با آشپزخانه تان باشد

 

رومیزی یا توکار

بسته به نوع آشپزخانه و رنگ وشکل، باید میان مدل‌های رومیزی و توکارو روکار، یکی را انتخاب کنید. اجاق گازهای رومیزی معمولا از نوع چهار  سه و دوشعله هستند و به دلیل تعداد کم شعله‌ها، برای مکان‌هایی مانند اداره که استفاده از اجاق گاز، محدود به درست کردن غیر ا غذا و داغ کردن است، مناسب‌تر می‌باشند.

اما اجاق گازهای صفحه ای توکار که در دو نوع گازی و برقی و القاِی تولید می‌شوند، به دلیل وجود تعداد شعله بالاتر، برای استفاده در خانه گزینه بهتری هستند.

مدل‌های چهار و پنج شعله، پراستفاده ترین اجاق گازهای صفحه ای هستند. چرا که در منزل باید از شعله های بیشتری استفاده شود

است که به هنگام هزینه کردن برای این وسیله پراهمیت، شیک و زیبا، میزان حضور خود را در خانه‌ای که ساکن آن هستید، مشخص کنید.

جنس اغلب اجاق گازهای صفحه ای تو کار از جنس شیشه سکوریت و استیل و سرامیک است. زیبایی مدل‌های شیشه‌ای نمیتوان چشم پوشی کرد، اما مدل های استیل دوام و کاربد بیشتری دارد.

کاربرد اجاق گاز

کاربرد اجاق گاز های استیل به چند دلیل است. اول دوام بزیاد و دوم تمیزشدن راحت‌تر، و مدر مدل های بدون آج پاک کردن آسان تر است.

مدل‌های ساده در مقایسه با مدل‌های آجدار خیلی دیرتر لکه گرفته و زیبای و دوام طولانی تری نسبت به بقیه مدل ها دارد. از رویی دیگر مدل‌های سرامیکی در مقابله با مدل های  شیشه‌ای بسیار محکم‌تر بوده و در مقابل حرارت‌های بالا و ضربه از خود مقاومت بیشتری را دارا هستند

 

مطالب مرتبط

نظرات شما