راهنمای خرید یراق آلات کابینت

دسته بندی ها :
راهنمای خرید یراق آلات کابینت

راهنمای خرید یراق آلات کابینت

 

یراق آلات کابینت

یراق آلات کابینت آشپزخانه و ساختمانی به مجموعه ای از ابزاری واسطه ای و پر مصرف گفته می شود که طراح و نصاب یراق آلات برای استفاده ی کاربردی از کابینت و کمد دیواری به آن نیاز خواهد داشت.

برخی از این تجهیزات مانند یراق آلات ام دی اف ، لولا، ، دستگیره و ریل،پیچ و رولپلاک در گروه یراق آلات ضروری قرار دارند.

یراق آلات ساختمانی و کابینت امروزه جزء لاینفک محصولات در حال فروش است. با توجه به گذر زمان و تقاضای بازار محصولات با تنوع و کیفیتی برای کابینت ها و ساختمان تولید می شود.

 مهم ترین قسمت های کابینت

یکی از مهم ترین قسمت های کابینت یراق آلات استفاده شده درآن هستند ، چون بیشترین قسمت استفاده شده و درگیر در ساختمان کابینت هستند،از جمله این یراق آلات می توان به  دستگیرها و لولا ها ریل ها،وجک ،پایه وغیره… اشاره کرد .

زیبایی یراق آلات

امروزه در ساخت لوازم منزل و اکسسوری زیبایی یراق آلات بسیار امر مهمی به شمار می رود .می توان حتی برای یک کابینت آشپزخانه ساده با در نظر گرفتن اکسسوری های زیبا کار را بسیار شکیل و مناسب نجام داد.

از انجایی که جنس بیشتر یراق آلات از جنس فلز هستند باید دقت بیشتری در خرید آن ها داشته باشید چون باید در برابر فرسایش و زنگ زدگی مقاوم باشند . تعدا یراق آلات نصب شده و سایز مناسب آن باعث پخش شدن یکنواخت نیرو و از خراب شن زود هنگام یراق آلات جلوگیری می کنند.

 

وقتی یک کشو در کابینت نصب و طراحی می کنیم باید توجه داشته باشیم که تمام فشار بر روی ریل نصب شده است و از سایز و جنس مناسب  نسبت سایز کشو استفاده کنیم، و نکته ای دیگر در رابطه با لولای درب ها نسبت به سایز درب و چه نوعی و ازچه تعدادی استفاده کنیم.

فوشگاه اینترنتی تافته با فروش مولتی برند شرکت های بزرگ در زمینه آشپزخانه فروش هود ،سینک ،گاز ،و فر در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

مطالب مرتبط

نظرات شما